Search

REZIDENCE KURZEME // 'REŅĢES', STRAZDE, TALSU NOVADSMums ir ļoti liels prieks, ka mēs tikām uzaicināt nobaudīt branču 100km no Rīgas, Talsu rajonā - Rezidencē Kurzeme.


Šī bija lieliska pieredze izrauties no Rīgas centra un baudīt vēlās brokastis laukos, svaigā gaisā. Rezidence Kurzeme teritorija ir plaša, iespējams izbraukt ar laivu, atpūsties un pēc branča doties apskatīt kādu Kurzemes pilsētu, ja jau esat nonākuši šajā Latvijas pusē. Sākumā gan šķita - kā braucot pa neapdzīvotu vietu tiksim pie branča? Cerības attaisnojās, brančs bija gards, bagātīgs un tik pat labs kā šikā Rīgas restorānā.

Rezidencē Kurzeme virtuvē saimnieko uzņēmums 'A&A Banketu serviss', kas 1 reizi mēnesī šeit sarīko pamatīgu vēlo brokastu burziņu ar aktivitātēm un dzīvo mūziku.


Branča galdā tika liktas dažādas vasaras sezonai raksturīgas maltītes - liela salātu izvēle, zivju, gaļas un siera ēdieni un uzkodas. Kas nav mazsvarīgi, viss bija lieliski noformēts un pasniegts. Desertā tika pasniegti creme brule un čia sēklu pudiņi, ogas un pašu šefpavāru klātienē gatavoti saldējumi un sorbeti.


Branča cena ir ļoti draudzīga - 15 € un ir iekļauts ūdens, pašu gatavota limonāde, bezlimita kafija un tēja. Iespējams, ka šis ir labākais un gardākais brančs ārpus Rīgas robežām un tas sīvi konkurē ar visām Rīgas labākajām brančotavām!


Tā kā branči notiek tikai 1 reizi mēnesī, iesakām rūpīgi sekot līdzi Rezidences Kurzeme Facebook lapā un arī A&A banketu servisa sociālajos tīklos. Galdiņš ir noteikti jārezervē, jo mūsu apmeklējumā, tas bija pilns. Nākošais brančs jau 25.augustā - nenokavē pieteikšanos!


1 reizi mēnesī, svētdienās plkst. 12.00-15.00

Branča cena pieaugušajiem - 15 €

Bērniem 6-12 g.v. - 7 €

Bērniem līdz 6 g.v. - bezmaksas

Iekļauts brančs, ūdens, limonāde, kafija, tēja.


KONKTAKTI:

Rezidence Kurzeme

"Reņģes", Talsu novads, Strazde

+37126955604

Rezidence Kurzeme Facebook lapa šeit

A&A Banketu serviss Facebook lapa šeit www.rezidencekurzeme.lv
1,249 views

Recent Posts

See All